Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KAMION MAN 1996 ME KRAN 11 TON 28 M -04

0 МКД

Се продава од: Frrok 17 септ. 21:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
Марка
MAN
Модел
26.403
Shitet kamion MAN viti prodhimit 1996. motorri eshte i ri, jan ndrru shum pjes, ne gjendje te mire. Krani eshte marka italiane AMCO VEBA 28m 11TON PER INFO KONTAKTONI 00355672022763
Leaflet
Кон почеток