Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kamion Man 1996 me kran 11 ton 28m 2004

0 МКД

Се продава од: Frrok Вчера 21:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
Марка
MAN
Модел
26.403
Shitet kamion MAN viti prodhimit 1996. motorri eshte i ri, jan ndrru shum pjes, ne gjendje te mire. Krani eshte marka italiane AMCO VEBA 28m 11TON PER INFO KONTAKTONI 00355672022763
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации