Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN 26 463 kiper 6x4

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: MM Nedelkovski trans 16 септ. 13:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

MM Nedelkovski trans

4 Огласи во продавницата

Iveco eurostar 430 0 МКД
Mercedes 2448 6x4 sandak za drva/trupci 0 МКД
Mercedes-Benz 3544 kiper 8x4 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Прилеп
Марка
MAN
Модел
26.463
Se prodava MAN 26.463 kiper 6x4 vo odlicna sostojba. Cena po dogovor.
MM Nedelkovski trans
076375555
Leaflet

MM Nedelkovski trans

4 Огласи во продавницата
Mercedes 2448 6x4 sandak za drva/trupci 0 МКД
Mercedes-Benz 3544 kiper 8x4 0 МКД
Iveco eurostar 430 0 МКД
Кон почеток