Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Shitet Kamion MAN 32.402

0 МКД

Се продава од: Ardi 04 окт. 13:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Марка
MAN
Модел
32.402
Shitet kamion MAN 32.402 VFNL8X2
12.20 Ton
Dizel
1996
me kran FASSI
krani zgjatet deri ne 24metra
ne 24 metra krani i qon 1Ton
+ Komand
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации