Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN 35.403 Kipper Kiper

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: PAP-TRAKS 19 фев. 10:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
PAP-TRAKS

PAP-TRAKS

19 Огласи во продавницата

Mercedes Atego 12.24 0 ЕУР
Mercedes-Benz Sprinter 316cdi Ladilnik -11 0 ЕУР
Mercedes-Benz Sprinter 316cdi -13 0 ЕУР
IVECO DAILI 50C130 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Прилеп
Марка
MAN
Модел
35.403
🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️
MAN 35.403
✅- Kipper ( Damper )
✅- Meiller Kipper (20 m2)
✅- Nosivost 31300kg (neto)
✅- Nosivost 45140kg (bruto)
✅- Crveni Reg. Tabli
✅- Godina 1997
✅- Manuelen menuvac
✅- Klima
✅- Dva kluca
✅- Vo besprekorna sostojba
✅- Spremen za rabota
✅- Cena bez DDV
✅-https://www.facebook.com/PAP-TRAKS-195609014725800/
☎️ 070 339 200 ☎️
PAP-TRAKS
ПАП-ТРАКС Прилеп - Продажба на половни возила - Најголем избор на товарни возила - Возила по нарачка - Најдобри цени во Македонија ☎️ 070 339 200 ☎️..
Посетете ја нашата продавница
Republikanska10 Прикажи на мапата
070339200
PAP-TRAKS
070339200
PAP-TRAKS

PAP-TRAKS

19 Огласи во продавницата
MAN TGL 8.220 0 ЕУР
Mercedes-Benz Sprinter 309 cdi 80 000km 0 ЕУР
DAF 65.220 Ladilnik ❗❗180000km❗❗ 0 ЕУР
Mercedes-Benz Sprinter 316cdi -13 0 ЕУР
Кон почеток