Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN TGA 41.410

37 000 ЕУР

Се продава од: Ivan 12 ноем. 19:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Марка
MAN
Модел
41.410
Se prodava MAN TGA 41.410 2005 godina vo top sostojba
Gumi 13ki 80% 078373622
Leaflet
Кон почеток