Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE PRODAVA MAN VO ODLICNA SOSTOJA

4 500 ЕУР

Се продава од: Stefan 18 окт. 20:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Марка
MAN
Модел
8.110
Man vo odlicna sostojba registriran do juli 2021 bez nikakvo vlozuvajna
Leaflet
Кон почеток