Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kamion trupcar man

0 ЕУР

Се продава од: Lazo Ivanovski 14 фев. 17:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Марка
MAN
Модел
Drug model
Se prodava kamion trupcar marka MAN 272, godina na proizvotstvo 1993 cena po dogovor
Lazo Ivanovski
070 269 090
Leaflet
Кон почеток