Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN TGH 480 vlekac

0 ЕУР

Се продава од: Dejvid Pinik Spasevski 30 окт. 14:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Марка
MAN
Модел
Drug model
Се продава влекач Ман ТГА 480
цена поволно
информации на тел 071260895
Dejvid Pinik Spasevski
071260895
Кон почеток