Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN TGX 18.480 EURO 5

29 000 ЕУР

Се продава од: Suzana 25 ноем. 20:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

MAN TGX 18.480 EURO 5 2013G so kiper pumpa, retarder, navigacija i 645000km
Plateni site davacki do registracija
Broj za kontakt Svetlana 076/216-616
Leaflet
Кон почеток