Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN 35.414

22 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: CLASSIC COMPANI 2010 04 фев. 20:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

MAN 32.414
Godina na proizvodstvo 2001
Uvezen od Austria
Orginal mikser nee prepraven
Gumite mu se 80% novi
Moze zamena za bager,kamion so kran ili kiper,i kola..
Kamionot e vo odlicna besprekorna sostojba mozit da se probat vo sekoe vreme..
071962092
CLASSIC COMPANI 2010
071962092
Кон почеток