Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

MAN 10.223 so digalka

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: A L T O - V E 23 ноем. 16:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
A L T O  -  V E

A L T O - V E

101 Огласи во продавницата

Mercedes 12-13 motor od 17ka 0 МКД
Sanduk roletna od MAN TGA 0 МКД
Furgon 7.20m 0 МКД
HIAB kranovi 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Радовиш
Марка
MAN
Модел
Drug model
Kamionot e vo odlicna sostojba registriran cela godina moze i bez digalka ili dokolku imate potreba moze i promena na digalkata
Imam i sanduci na lager mnogu modeli mozeme da montirame vo zavisnost od vasite potrebi
Momentalno digalkata e izvadena ai ima sanduk od 4.50m
Pozadi kabinata ima prostor za kran mozeme da go montirame vo zavisnost od vasite potrebi
A L T O - V E
Kamioni, Kranovi, Kiperi i rezervni delovi za istite i delovi za kamionite MAN i Mercedes (kabini, motori, deferencijali, menjaci, gumi so i bez bandazi...)
Посетете ја нашата продавница
Radovis Прикажи на мапата
078727474
A L T O - V E
 
078727474
Leaflet
A L T O  -  V E

A L T O - V E

101 Огласи во продавницата
Sanduk roletna od MAN TGA 0 МКД
Mercedes-Benz Atego 25-28 0 МКД
MAN 15.250 2002 0 МКД
Mercedes-Benz Atego 18-28 kipper meiller 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации