Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN 18.430

0 МКД

Се продава од: Ненад 25 мај 18:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Марка
MAN
Модел
Drug model
Se prodava MAN god 2006, 800.000 km so kiper sistem, ispraven i registriran. Cena po dogovor.
Ненад
070 357 636
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации