Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DVA KIPERI KAMIONI MAN i VOLVO

0 МКД

Се продава од: КИПЕР/Кипери, KIPER/Kiperi, MAN-VOLVO, Kamioni 11 мар. 08:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
MAN
Модел
Drug model
Se prodavaat dva kiperi Man TGA41440 5 osovini, 2007 god. (25m3) i Volvo 3 osovini 2011 god. (12m3).
КИПЕР/Кипери, KIPER/Kiperi, MAN-VOLVO, Kamioni
070210334
Leaflet
Кон почеток