Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN 19.314

0 ЕУР

Се продава од: Dragan / Vase Вчера 00:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Марка
MAN
Модел
Drug model
Вршиме продажба или изнајмување на специјални возила за собирање на смет!!

Цена по договор!


Leaflet
Кон почеток