Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Man Tga Kipper 18.410

0 МКД

Се продава од: Besar 09 дек. 17:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Марка
MAN
Модел
TGA
Se prodava Man Kipper god 2004..donesen od Germania.original kipper.so klima tempomat blokaza na motor..i poluprikolka kipper.povise info na tel 071311169..pozz cena po dogovor....
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации