Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN TGA XXL

0 ЕУР

Се продава од: Darko 18 мај 14:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Марка
MAN
Модел
TGA
Kamionot e vo odlicna sostojba
Registriran do dekemvri2017 so zelen karton
Godina na proizvotstvo 2002
510 konski sili gumi 90% kompet site
Poluprikolka Smitch 2004 god.so dobri gumi
Voziloto se vozi postojano i redovno e servisirano
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации