Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KIPER MAN TGA 18.480

Оглас од претпријатие Се продава од: Agroinvest 19 фев. 12:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Vid : Tovaren KIPER na 3 strani ( levo , desno i nazad)
Tip : TGA 18.480
God.Proiz : 2004
Izminati km : 1 081 000 km

Namena : Sekakov vid na refusni utovari ( zemja, granulat, tampon , zitarici, stocni hrani i ostanato kako i utovar na paletirana roba.

Full Oprema : Klima ured, frizider, retarder, board computer i ostanato.

Redovno servisiran vo MAN servis Grcija i Skopje.

Vo odlicna sostojba. Opremata i site uredi celosno funkcionalni. Bez nikakva korozija na shasija.
Agroinvest
Добавувач на високо-квалитетни сточни храни Доверлив и издржлив деловен партнер на сите наши клиенти. Континуирано вложување во нови технологии и подобрување на квалитетот на производите и широк спектар на услуги во оваа област.
Visit our store page
ул. Орде Чопела бб Show on the map
070208446 070208225
http://www.agroinvest.com.mk/mk/frontpage/
Leaflet
Agroinvest

Agroinvest

2 Огласи во продавницата
MERCEDES-BENZ  ACTROS 1846  KIPER -
Кон почеток