Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN TGA 26.430 na Svedski tablici

8 000 ЕУР

9 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Rabota Вчера 15:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Rabota

10 Огласи во продавницата

Vozaci za zamena vo Svedska 0 МКД
Se bara mehanicar za kamioni 0 МКД
Se baraat vozaci za rabota vo Svedska 0 МКД
Iveco Stralis  EURO 3 -05god so Bugarski dokumenti 5 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Ресен
Марка
MAN
Модел
TGA
Se prodava MAN TGA 26.530 EURO 4, manuel, so 2 osovini na Svedski tablici
Leaflet

Rabota

10 Огласи во продавницата
Se bara mehanicar za kamioni 0 МКД
Vozaci za zamena vo Svedska 0 МКД
Se baraat vozaci za rabota vo Svedska 0 МКД
Iveco Stralis  EURO 3 -05god so Bugarski dokumenti 5 500 ЕУР
Кон почеток