Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN TGA 440

0 МКД

Се продава од: Slavco 17 авг. 13:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
MAN
Модел
TGA
Se prodava MAN TGA 440
2006 godina
Euro 4
Voziloto e vo odicna sostojba
napraven e kompleten sservis
moze da se vidi vo sekoe vreme
na bugarski tablici
registriran do maj 2018
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации