Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN 18.440

15 000 ЕУР

Се продава од: man 16 септ. 22:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
MAN
Модел
TGA
Se prodava MAN TGA 18 440 2007god vo odlicna sostojba mnogu socuvan i redovno servisiran
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации