Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN EURO 3 18.460 TGA XXL -03-CENATA NE E FIKSNA

8 000 ЕУР

9 000 ЕУР

Се продава од: LJUPCO 09 мај 11:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
SE PRODAVA MAN EURO 3 18.460 TGA XXL 2003 GODINA,SO SALTER MENJAC, IMA REZERVAR 400 LITARSKI I PLUS 980 LITARSKI NENAMESTEN, KAMIONOT E VO ODLICNA SOSTOJBA.,CENATA NE E FIKSNA IMA PROSTOR ZA DOGOVOR
Leaflet
Кон почеток