Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN TGA 410 i dr tovarni vozila

0 ЕУР

Се продава од: Kamioni 20 окт. 17:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
MAN
Модел
TGA

1. - MAN TGA 410
2. - SCANIA 420
3. - SCANIA 380
4. - SCANIA 380
5. - SCHMITZ Poluprikolka ( KIPER )
6. - Meiller Poluprikolka ( KIPER )

Za Poveke Informacii 075 435 185
Kamioni
075435185
Кон почеток