Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN TGA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Dzoli 24 окт. 14:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Марка
MAN
Модел
TGA
Se prodava Man TGA 2007god. vo odlicna sostojba
Kamionot e servisiran vo Slovenija(lamela,korpa,potisna ploca,zamaec,lageri,novi gumi,registriran cela godina.

Poluprikolka Schmitz 2002god.vo odlicna sostojba
Se prodava po povolna cena.

Poluprikolka Kogel 2007god vo odlicna sostojba


Kontakt.:070212759
Leaflet
Кон почеток