Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

MAN TGA 18440 ITNO

10 800 ЕУР

Се продава од: Daniela 14 окт. 11:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Марка
MAN
Модел
TGA
Se prodava ManEURO 4 so motor EURO 5(ne trosi AD BLU) vo super odlicna sostojba redovno servisiran i odrzavan,2007god,na BG tablici,registriran do April 2018
-smeneta lamela cel set,
-nov hladnjak so kazance,
-ulje smeneto pred 200km so site komplet filtri original od Man servis Skopje(so f-ra),
-moze da vlece i Stabdart i Mega prikolka.
-gumi zadni 70%,predni 50%
-nov alternator
-tollkolect za germanija
-golema kabina
-golem sandak odpozadi
Kamionot e vo super sostojba spreman e da se vozi za svoja dusa pred eden mesec no poradi dr.pricimi se prodava,Koga sakate moze da se vidi.


Kontekt telefon 078/346-615 Mozna e zamena za kola
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации