Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN TGL 8.210

0 ЕУР

Се продава од: KOLJO 18 фев. 14:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Марка
MAN
Модел
TGL
2007god,kamion so specijalna namena,pominati 500.000km,dizel,gumi novi (zimski-letni) sindziri za pogonski trkala,so rampa,registriran do juni,nosivost 2.555....
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации