Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN TGL 12.180 KIPPER KIPER

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: PAP-TRAKS 19 фев. 10:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
PAP-TRAKS

PAP-TRAKS

19 Огласи во продавницата

IVECO DAILI 50C130 0 ЕУР
MAN 35.403 Kipper Kiper 0 ЕУР
Mercedes-Benz Sprinter 309 cdi 80 000km 0 ЕУР
MAN TGL 7.150 2009god 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Прилеп
Марка
MAN
Модел
TGL
🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️
MAN TGL 12.180
✅- Kipper ( tri strani )
✅- Dimenzii sandak (440x224x60)
✅- Godina 2007
✅- 320 000km (realni)
✅- Manuelen menuvac 6 brzini
✅- Cd radio
✅- Centralno zaklucuvanje
✅- El. Stakla
✅- Dobri gumi
✅- Feder platna (napred i nazad)
✅- Vo besprekorna sostojba
✅- Kako nov
✅- Plateni site davacki
✅- Napravena homologacija
✅- Cena bez ddv
✅-https://www.facebook.com/PAP-TRAKS-195609014725800/

☎️ 070 339 200 ☎️
PAP-TRAKS
ПАП-ТРАКС Прилеп - Продажба на половни возила - Најголем избор на товарни возила - Возила по нарачка - Најдобри цени во Македонија ☎️ 070 339 200 ☎️..
Посетете ја нашата продавница
Republikanska10 Прикажи на мапата
070339200
PAP-TRAKS
070339200
PAP-TRAKS

PAP-TRAKS

19 Огласи во продавницата
MERCEDES-BENZ VARIO 813 0 ЕУР
Renault Midlum Šlep Slep 0 ЕУР
Mercedes-Benz Sprinter 309 cdi 80 000km 0 ЕУР
MAN TGL 8.180 0 ЕУР
Кон почеток