Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN TGL 8.180 -09

Оглас од претпријатие Се продава од: PAP-TRAKS 03 дек. 14:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Локација
Прилеп
Марка
MAN
Модел
TGL
MAN TGL 8.180
- Uvoz Germanija
- Godina 2009
- Manuelen menuvac 6 brzini 
- Hidraulicna rampa
- Cd radio
- Centralno zaklucuvanje
- Dva kluca 
- Novi gumi (zimski)
- Vo besprekorna sostojba
- Kako nov
- Plateni site davacki 
- Napravena homologacija
- Cena + DDV

☎️ 070 339 200 ☎️
PAP-TRAKS
PAP- TRAKS PRILEP
Republikanska10
070339200
[email protected]
PAP-TRAKS
070339200
PAP-TRAKS

PAP-TRAKS

12 Огласи во продавницата

Mercedes-Benz Vito 113 cdi  -13 -
MERCEDES-BENZ ATEGO 16.18 Ladilnik -
MAN TGL 8.150 EEV -11 -
MAN TGL 8.150 EEV 2011 -
Кон почеток