Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN TGL 8.220

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: PAP-TRAKS 10 апр. 09:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
PAP-TRAKS

PAP-TRAKS

21 Огласи во продавницата

Mercedes Atego 12.24 0 ЕУР
Mercedes Vario 816 Kran 0 ЕУР
DAF CF 65.220 ladilnik 180000km 0 ЕУР
Mercedes Atego 818 -09 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Прилеп
Марка
MAN
Модел
TGL
🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️
MAN TGL 8.220
✅- Uvoz Germanija
✅- Godina 2009
✅- 355 000 km
✅- Manuelen menuvač ( 6 )
✅- Euro 5
✅- Cirada Roletna
✅- Dimenzii sandak(6.20x3.00x2.48)
✅- Klima
✅- Greači sedište
✅- El. Stakla
✅- Cd radio
✅- Centralno zaklučuvanje
✅- Dva kluča
✅- Novi gumi
✅- Hidraulična rampa
✅- Vo besprekorna sostojba
✅- Kako nov
✅- Plateni site davački
✅- Napravena homologacija
✅- Cena bez DDV

☎️ 070 339 200 ☎️
PAP-TRAKS
ПАП-ТРАКС Прилеп - Продажба на половни возила - Најголем избор на товарни возила - Возила по нарачка - Најдобри цени во Македонија ☎️ 070 339 200 ☎️..
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
070339200
PAP-TRAKS
070339200
PAP-TRAKS

PAP-TRAKS

21 Огласи во продавницата
MAN TGL 7.150 2009god 0 ЕУР
Mercedes-Benz Sprinter 316cdi Ladilnik -11 0 ЕУР
MERCEDES-BENZ VARIO 813 0 ЕУР
Mercedes-Benz Atego 12.18 so 280000km 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации