Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

MAN TGL 12.240 2009

10 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOLOGISTIK 03 авг. 11:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата

VW TRANSPORTER T5 1.9TDI LADILNIK TERMIKING-07 8 000 ЕУР
Suzuki Swift 1.3ddis so pet vrati i klima 2009 3 700 ЕУР
VW CRAFTER 50 DOKA 2.5TDI -09 11 500 ЕУР
IVECO TERMOKING 6 600 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
MAN
Модел
TGL
man tgl 12.240
pom km.450..000
proizv.12/2008
oprema; el.stakla,abs,servo,airbag . ....
rampa 1t
dolzina 7.20m
uvezen od germania
plateni davacki do reg.

cena:10000 +18%ddv

autoplac autologistik
070-305-695
071-304-420
AUTOLOGISTIK
070305695
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата
RENAULT MEGANE 1.5 DCI 6BRZINI 2 999 ЕУР
VW Passat combi 2.0 tdi trendline 2007 3 800 ЕУР
VW CRAFTER 50 DOKA 2.5TDI -09 11 500 ЕУР
FIAT FIORINO 1.3 MULTIJET KLIMA -09 3 500 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации