Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN TGL 8.150 2010 !!

9 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Мебел-Ви 30 мај 12:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Мебел-Ви

Мебел-Ви

5 Огласи во продавницата

Plac 2000m2- ATRAKTIVNA LOKACIJA -
OPEL ASTRA H -04 2 750 ЕУР
MAN TGL -07 Extra 8 100 ЕУР
Iveco Daily 35C18 -06 7 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Виница
Марка
MAN
Модел
TGL
MAN TGL 8.150 vo EXTRA sostojba !!!
-Registriran do 12.2020 godina
-Proizveden 2010 godina
-Dolzina na tovaren Prostor 6.2m
-Bruto Tezina 7.5 tona.
-Osovina na federi
-Izminati Kilometri 360 000 km.
Voziloto e redovno servisirano i so odlicna sostojba bez nikakvi zabeleski so novi gumi.Cenata e bez vklucn DDV i moznost za povrat na DDV.
Moze da se Vidi bilo koj den so prethodna najava.
Мебел-Ви
Мебел-Ви е основан во 1997 год. во Виница за продажба и производство на мебел. Од самите почетоци наша цел беше да произведеме мебел кој ке биде со естетски дизајн , удобен, со врвен квалитет, достапен по цена и со добар после продажен сервис за нашите верни купувачи.
Посетете ја нашата продавница
ул.Марксов бр.23 Виница Прикажи на мапата
078408133
http://mebel-vi.com/
Мебел-Ви
078408133
Leaflet
Мебел-Ви

Мебел-Ви

5 Огласи во продавницата
MAN TGL -07 Extra 8 100 ЕУР
OPEL ASTRA H -04 2 750 ЕУР
Plac 2000m2- ATRAKTIVNA LOKACIJA -
Iveco Daily 35C18 -06 7 500 ЕУР
Кон почеток