Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sleperi Kiperi

999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Ivaleks Trans Dooel 22 септ. 14:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

Ivaleks Trans Dooel

3 Огласи во продавницата

Плац/нива 1 МКД
Sleperi kiperi 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Битола
Марка
MAN
Модел
TGX
Се продаваат 2 камиони шлепери кипери: Eден Volvo Euro 5, Еден MAN Tgx Euro 5. Двата се прилагодени за кипери и се продаваат заедно со полуприколки Киперки a можно е и само влекач без приколка.Приколките не се продаваат без влекач. Volvo FH13 440ks 2008год со Приколка Carnehl 33m3 26.000евра, MAN Tgx 540ks, 2009год. со Приколка Schmitz Cargobul 38m3, 28.000евра. Возилата се регистрирани и се во работа. Во колку бидат купени двата камиони од еден купувач се добива попуст кој е предмет на договарање. Двете возила се во одлична состојба и спремни веднаш да се пуштат во експлоатација. Цените се во нето износи т.е. без данок.
Ivaleks Trans Dooel
071974055

Ivaleks Trans Dooel

3 Огласи во продавницата
Плац/нива 1 МКД
Sleperi kiperi 0 ЕУР
Кон почеток