Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN 440 EURO 6

27 500 ЕУР

Се продава од: Man Вчера 22:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Марка
MAN
Модел
TGX
Se prodava Man TGX 440 Ks Euro 6, so pominati 540 000,perfekna sostojba spremen za pat
Leaflet
Кон почеток