Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN TGX -12

18 900 ЕУР

Се продава од: Man 23 јан. 22:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava Man TGX 400, so smenet softver na 440, so avtomacki menuvac so 720 000, proizveden 2012god registriran generalno servisiran
Leaflet
Кон почеток