Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN TGX 440 Euro 5 -08

23 900 ЕУР

Се продава од: ZUM USED TRUCKS 02 јан. 12:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Марка
MAN
Модел
TGX
Se prodava MAN TGX 2008, so 670 000, so avtomacki menuvac, Retarder,Intarder, so aluminski bandasi, so gumi 80%, so novi injektori celosno servisiran Za na pat, kamionot moze da se proveri vo ovlasten man servis.
ZUM USED TRUCKS
070258791
Leaflet
Кон почеток