Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN TGX 18.480 XXL Moze zamena

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Elma Trans 08 септ. 10:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Elma Trans

7 Огласи во продавницата

IVECO EUROCARGO 90E18 EEV -12 0 ЕУР
Schwarzmuller mega 2008godina TOP!!  0 ЕУР
Krone -07 Mega TOP 0 ЕУР
Se iznajmuvaat delovni prostorii vo Radovis 1 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Радовиш
Марка
MAN
Модел
TGX
Se prodava vlekac marka man tgx 480 vo perfektna sostojba Euro5
Novi gumi michelin
So full oprema
Full kasko osigurani i registrirani
Moze i komplet so prikolki
Mozna e zamena za avtomobil nad 2010 ponuda vo poraka ili na viber na broj 070468292

Elma Trans
070 247 106
Leaflet

Elma Trans

7 Огласи во продавницата
Krone -07 Mega TOP 0 ЕУР
Audi A3 Sedan 1.6tdi Ambition! 1 ЕУР
IVECO EUROCARGO 90E18 EEV -12 0 ЕУР
DAF XF 460 Euro-5 TOP 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации