Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAN -08 TGX 440

18 400 ЕУР

Се продава од: Jovan ili Vera 15 јан. 16:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
MAN
Модел
TGX
Se prodava kamion 2008 TGX-440 automatic euro 4 gumi 90%, 920000km. Kamionot e vo odlicna sostojba spremen za rabota. Odrzuvan vo MAN servis. Se prodavaat i drugi MAN kamioni.
Jovan ili Vera
+38978271300
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации