Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz 11-17 kran kiper

14 200 ЕУР

Се продава од: E&K 30 окт. 15:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Марка
Mercedes-Benz
Модел
11-17
Mercedes 11-17
godina 1996
Registriran
kranot 4 tona
Кон почеток