Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes Atego 12-17

1 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: A L T O - V E 13 јан. 11:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
A L T O  -  V E

A L T O - V E

91 Огласи во продавницата

Meiller kipper celibcri 0 ЕУР
6x6 deferencijali MAN 0 ЕУР
Mercedes Benz 18-24 -99 kipper kran 0 МКД
Kranovi Atlas Miler Hiab Palfinger 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Радовиш
Марка
Mercedes-Benz
Модел
12-17
kamionot e na federi napred i pozadi pali vozi
moze i bez ladilnik
A L T O - V E
Kamioni, Kranovi, Kiperi i rezervni delovi za istite i delovi za kamionite MAN i Mercedes (kabini, motori, deferencijali, menjaci, gumi so i bez bandazi...)
Посетете ја нашата продавница
Radovis Прикажи на мапата
078727474
A L T O - V E
078727474
Leaflet
A L T O  -  V E

A L T O - V E

91 Огласи во продавницата
Sanduci za tri osovinci 0 МКД
Mercedes Atego 18-28 0 МКД
Feder platna kompletni federi i cugovi 0 МКД
Kipper sanduk za cetiriosovinec 0 МКД
Кон почеток