Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes 14-19 moze i posebno furgon

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: A L T O - V E 11 окт. 20:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
A L T O  -  V E

A L T O - V E

101 Огласи во продавницата

Kiper sanduci 0 МКД
Mercedes-Benz Atego 18-28 kipper meiller 0 МКД
Volvo FH12 420  2005 0 МКД
Merceder Atego 25-28 kipper/kran 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Радовиш
Марка
Mercedes-Benz
Модел
14-19
Kamionot e vo odlicna sostojba dobri gumi pali vozi

A moze i na delovi
A L T O - V E
Kamioni, Kranovi, Kiperi i rezervni delovi za istite i delovi za kamionite MAN i Mercedes (kabini, motori, deferencijali, menjaci, gumi so i bez bandazi...)
Посетете ја нашата продавница
Radovis Прикажи на мапата
078727474
A L T O - V E
 
078727474
Leaflet
A L T O  -  V E

A L T O - V E

101 Огласи во продавницата
Mercedes-Benz Atego 25-28 0 МКД
KRANOVI Atlas Miler Hiab Palfinger 0 МКД
Mercedes Atego 18-28 0 МКД
Kiper karoserii sanduci i dr vidovi na karoserii 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации