Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes 19ka so kran za trupci

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: A L T O - V E 09 мар. 09:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
A L T O  -  V E

A L T O - V E

92 Огласи во продавницата

Kipper sanduk za cetiriosovinec 0 МКД
Kiper karoserii sanduci i dr vidovi na karoserii 0 МКД
Kranovi Hiab i dr 0 МКД
Mercedes 18-24 V6  metacka 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Радовиш
Марка
Mercedes-Benz
Модел
16-19
Kamionot e vo vozna sostojba nanego ima vgradeno kran za trupci so korpa evropa deferencijal idealen e za rabota vo pilana
Moze i na delovi motor menjac deferencijal kran korpa
A L T O - V E
Kamioni, Kranovi, Kiperi i rezervni delovi za istite i delovi za kamionite MAN i Mercedes (kabini, motori, deferencijali, menjaci, gumi so i bez bandazi...)
Посетете ја нашата продавница
Radovis Прикажи на мапата
078727474
A L T O - V E
078727474
Leaflet
A L T O  -  V E

A L T O - V E

92 Огласи во продавницата
Sanduk za troosovinec JET meiller 12m3 0 МКД
Kiper karoserii sanduci i dr vidovi na karoserii 0 МКД
Pikamer cuk hidraulicen za bager 0 МКД
Iveco za delovi 4 osovinec 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации