Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz 16 24

3 000 ЕУР

3 500 ЕУР

Се продава од: Ivan 25 јан. 15:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Kamjonot e vo dobra sostojba motor menjac se top funkcionira,dobar sanduk 6,20 nosivost 13200kg,gumi 80% proverka moze
Leaflet
Кон почеток