Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes - Benz 17-35 kipper

1 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: A L T O - V E 13 јан. 11:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
A L T O  -  V E

A L T O - V E

91 Огласи во продавницата

Mercedes Actros 25-43 0 МКД
Liebherr 900 0 МКД
Mercedes Benz 18-24 -99 kipper kran 0 МКД
Mercedes 12-13 so motor od 8-14   6 celindri 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Радовиш
Марка
Mercedes-Benz
Модел
17-35
Kamionot e vo odlicna soatojba registriran cela godina kiper 4.80 staklo kako nov
na federi napred i pozadi pali vozi
golema evropa deferencijal
A L T O - V E
Kamioni, Kranovi, Kiperi i rezervni delovi za istite i delovi za kamionite MAN i Mercedes (kabini, motori, deferencijali, menjaci, gumi so i bez bandazi...)
Посетете ја нашата продавница
Radovis Прикажи на мапата
078727474
A L T O - V E
078727474
Leaflet
A L T O  -  V E

A L T O - V E

91 Огласи во продавницата
DUPLA DEFRINCIJALI POVEKE VIDOVI 0 МКД
MAN 26.350 6x2 euro4 1 МКД
Iveco za delovi 4 osovinec 0 МКД
Mercedes 25-27 kipper 0 МКД
Кон почеток