Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes vo odlicna sostojba

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: A L T O - V E 20 ноем. 14:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
A L T O  -  V E

A L T O - V E

101 Огласи во продавницата

Mercedes 2528 Atego 0 МКД
6x6 deferencijali MAN 0 ЕУР
Mercedes-Benz Atego 12-17 0 МКД
Polovni gumi i bandazi R 17.5 R 19.5 i R 22.5 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Радовиш
Марка
Mercedes-Benz
Модел
17-35
Kamionot e vo odlicna sostojba so smenet motor od 140 kojnski sili 1996 e motorot so atest
Atestiran e i kranot
Novi gumi
Cela godina registriran
A L T O - V E
Kamioni, Kranovi, Kiperi i rezervni delovi za istite i delovi za kamionite MAN i Mercedes (kabini, motori, deferencijali, menjaci, gumi so i bez bandazi...)
Посетете ја нашата продавница
Radovis Прикажи на мапата
078727474
A L T O - V E
 
078727474
Leaflet
A L T O  -  V E

A L T O - V E

101 Огласи во продавницата
Mercedes 14-19 moze i posebno furgon 0 МКД
Mercedes-Bens 18-24 SK 0 ЕУР
Kran EFFER grajfer -02 0 МКД
Scania 124.400 meiller kipper 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации