Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Sandak Meiller Kipper

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ZAÇE TRANSPORT 12 јун. 23:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

ZAÇE TRANSPORT

34 Огласи во продавницата

ATEGO 1823 DELOVİ 0 MKD
VITLO ZA NA DIGALKA 0 MKD
ATEGO DELOVI 0 MKD
GUMI 285 70 19.5 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Охрид
Марка
Mercedes-Benz
Модел
18-51
PRODAVAM SANDUK /SANDAK MEILLER KIPPER
IZVADENO OD MERCEDES ACTROS 18 51 4X4 KAMIJONOT IMASE SAMO 150.000 KM SANDUKOT E KAKO NOV MNOGU SACUVAN I E UVEZENO OD GERMANJA PASOVAT I NA ATEGO SO 18 KA SASIJA
DIMENZII 4.60 X 2.35 X 0.60 IMAME POVEKE VRSTI NA SANDUCI IMAME OKOLU 30 PARCINJA
ZAÇE TRANSPORT
38970304271
Leaflet

ZAÇE TRANSPORT

34 Огласи во продавницата
VETRO BRAN SPOJLER ZA ATEGO ACSOR 0 MKD
BMW C 650 GT 9 200 EUR
IVECO 80 150 DUPLA KABINA I DIGALKA 0 MKD
VONDREDEN PREVOZ 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации