Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz Sprinter 211 CDI

Се продава од: Goce 24 фев. 16:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продава комбе Mercedes-Benz Sprinter 211 CDI 2002 година.. Комбето е редовно сервисирано и е во одлична состојба .Може да се види во секое време цена по договор за повеќе информации јавете се

Може и замена за автомобил
Кон почеток