Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes 22-28 6x6

1 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: A L T O - V E 18 окт. 11:23 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
A L T O  -  V E

A L T O - V E

89 Огласи во продавницата

Miler kiper za 3 osovinec damper 0 ЕУР
Mercedes-Benz 25-27 2 komada isti 0 МКД
Mercedes Atego 18-28 0 МКД
Mercedes 14-19 moze i posebno furgon 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Радовиш
Марка
Mercedes-Benz
Модел
22-28
Kamionot e vo odlicna sostojba pali vozi
6x6 golem reduktor
kamionot e so ubavi evropa deferencijali i golem reduktor original od mercedes 35ka se deferencijalite
moze da se napravi so obicen sanduk za drva ili so kran i sanduk
A L T O - V E
Kamioni, Kranovi, Kiperi i rezervni delovi za istite i delovi za kamionite MAN i Mercedes (kabini, motori, deferencijali, menjaci, gumi so i bez bandazi...)
Посетете ја нашата продавница
Radovis Прикажи на мапата
078727474
A L T O - V E
078727474
Leaflet
A L T O  -  V E

A L T O - V E

89 Огласи во продавницата
MAN 10.223 so digalka 0 МКД
Kipper sanduk za cetiriosovinec 0 МКД
MAN 8x4 0 МКД
Perkins turbo motor 0 МКД
Кон почеток