Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz 22-28 6x4

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: A L T O - V E 04 мај 08:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
A L T O  -  V E

A L T O - V E

101 Огласи во продавницата

DUPLA DEFRINCIJALI POVEKE VIDOVI 0 МКД
Kiper karoserii Meiller za 2 3 i 4 osovinci 0 МКД
Man 10.153 kipper meiller 0 МКД
Mercedes 18-24 1999  kipper kran 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Радовиш
Марка
Mercedes-Benz
Модел
22-28
kamionot e bez motor moze da mu se stavi motor 35ka
bez motor 7.000€
A L T O - V E
Kamioni, Kranovi, Kiperi i rezervni delovi za istite i delovi za kamionite MAN i Mercedes (kabini, motori, deferencijali, menjaci, gumi so i bez bandazi...)
Посетете ја нашата продавница
Radovis Прикажи на мапата
078727474
A L T O - V E
 
078727474
Leaflet
A L T O  -  V E

A L T O - V E

101 Огласи во продавницата
MAN 41.430/10x4 euro4 1 ЕУР
KRANOVI Atlas Miler Hiab Palfinger 0 МКД
Scania 124-420  2001 0 МКД
Deferencijali za MAN euro 3 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации