Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz 22-28 6x6

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: A L T O - V E 04 мај 08:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
A L T O  -  V E

A L T O - V E

101 Огласи во продавницата

Pikamer cuk hidraulicen za bager 0 МКД
Preden deferencijal i reduktor za 4x4 0 МКД
Mercedes-Benz Atego 18-28 kiper 0 МКД
Prikolka niskonoseca troosovinka 7 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Радовиш
Марка
Mercedes-Benz
Модел
22-28
Kamionot e vo odlicna sostojba pali vozi
6x6 golem reduktor
kamionot e so ubavi evropa deferencijali i golem reduktor original od mercedes 35ka se deferencijalite
moze da se napravi so obicen sanduk za drva ili so kran i sanduk
A L T O - V E
Kamioni, Kranovi, Kiperi i rezervni delovi za istite i delovi za kamionite MAN i Mercedes (kabini, motori, deferencijali, menjaci, gumi so i bez bandazi...)
Посетете ја нашата продавница
Radovis Прикажи на мапата
078727474
A L T O - V E
 
078727474
Leaflet
A L T O  -  V E

A L T O - V E

101 Огласи во продавницата
Mercedes 25-28 x2 0 МКД
Mercedes Benz 18-24 -99 kipper kran 0 МКД
Mercedes-Benz Atego 25-28 0 МКД
Mercedes-Benz Atego 15-23 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации