Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes 2448 6x4 sandak za drva/trupci

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: MM Nedelkovski trans 16 септ. 13:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

MM Nedelkovski trans

4 Огласи во продавницата

MAN 26 463 kiper 6x4 0 МКД
Iveco eurostar 430 0 МКД
Mercedes-Benz 3544 kiper 8x4 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Прилеп
Марка
Mercedes-Benz
Модел
24-48
Se prodava mercedes 2448 6x4 so sandak za drva/ trupci vo odlicna sostojba. Cena po dogovor.
MM Nedelkovski trans
076375555
Leaflet

MM Nedelkovski trans

4 Огласи во продавницата
Iveco eurostar 430 0 МКД
MAN 26 463 kiper 6x4 0 МКД
Mercedes-Benz 3544 kiper 8x4 0 МКД
Кон почеток